Firma projektPartner powstała w roku  2008.

Jej założycielami byli konsultanci, programiści, architekci biznesowi, mający bogate doświadczenie zawodowe. Biorąc udział w wielu spektakularnych i prestiżowych projektach, zespół zyskał doświadczenie i dostęp do najnowszych technologii.

Doświadczenie to jest wykorzystywane w trakcie prac na rzecz swoich Klientów – Państwa rzecz!

Mimo, że firma projektPartner jest firmą niewielką, to realizowała projekty dla wielu klientów którzy należą do czołówki firm swoich branż. Mimo – a może właśnie dlatego, lepiej rozumiemy, bardziej się staramy, jesteśmy bliżej swoich klientów. Stawiamy na solidność, profesjonalizm, głęboką wiedzą i umiejętności w tym co robimy i Państwu oferujemy.

W pierwszym okresie firma skupiała się na zleceniach (głównie jako podwykonawca) od dużych firm. Z czasem do firmy dołączali kolejni specjaliści zdecydowanie zwiększając zakres kompetencji oraz możliwości zespołu.
Ponieważ firma jest niewielka to zasadą jest, że osoby działające w jej ramach muszą być absolutnie najlepsze w swoich dziedzinach. Tak udało się zebrać swoisty dream team specjalistów którzy są profesjonalistami, liderami odpowiedzialnymi za swoją “działkę”.

Obecnie mamy kilkudziesięciu stałych klientów – warto było !